Proč nám svěříte hromádku vašich smluv?

"Ale já finančního poradce nepotřebuji." Tuto odpověď už od našich klientů neslýcháváme. Proč?

ico_knot

8 let na trhu

To je dost dlouhá doba na to vytvořit s finančními domy pevné vazby. Spojte se s námi a budete je mít i vy. Vyjednávání výše úrokových sazeb, výše vstupních poplatků, rychlost administrativního zpracování nebo úspěšné plnění pojistných událostí je naší každodenní prací.

ico_pyramid

Bez pyramid

Nemusíme nabírat nové a nové poradce, abychom uživili svého nadřízeného. Jsme menší firma a vyděláváme sami na sebe. Co to znamená? Zastupujeme 55 společností a ty s námi hrají čistou hru. Nemusíme plnit žádné normy. Žádné bance nejsme zavázání. Nevlastníme akcie našich partnerů. Jsme svobodní.

ico_share

Znalosti sdílíme

Dovolíme vám nahlédnout do zákulisí finančních trhů. Bez reklam a bez přepážek. Získáte přístup k informacím nezávislých analytiků a poradců. Napříč celým trhem. A nebudete muset čekat v řadě - máme na vás dostatek času.

ico_lightbulb

Finanční coaching

IQ zvýšit neumíme, zato vaši finanční gramotnost ano. Couching, jak přemýšlet nad penězi, jak na správu peněz a jak dostat příjmy a výdaje pod kontrolu máte v rámci našich setkání ZDARMA. Začít můžete e-bookem.

ico_city

Spolehliví partneři

Vybíráme z velkých renomovaných společností. Ty jsou pro vás zárukou kvality a spolehlivého servisu. Rozsah našich služeb pokrývá téměř 500 finančních produktů. Umožňuje nám to uspokojit všechny vaše finanční potřeby.

ico_spiderweb

Mravenčí práce

Jsme puntičkáři. Umíme klást otázky - neuniknou nám detaily o vaší finanční a životní situaci, o plánech do budoucna. Je-li potřeba, uděláme audit aktuálního stavu vašich smluv. Teprve potom telefonujeme, zjišťujeme, vyjednáváme, připravujeme kalkulace. Nestává se často, že smlouvy zamíří pod střechu jedné instituce.

ico_mask

Servis

Nehrajeme s vámi na schovávanou, když potřebujete pomoct s výběrem peněz z investičního fondu nebo nahlásit pojistnou událost. Při nových životních událostech jsme na telefonu. Finanční portfolio přizpůsobíme situaci.

ico_audience

Firemní kurzy

Pro firmy a jejich zaměstnance pořádáme kurzy finanční gramotnosti. Máte ve firmě například mladý kolektiv? Chystají se řešit vlastní bydlení? Dejte jim možnost dozvědět se, jaké mají možnosti a jak se na vlastní bydlení předem připravit.

ico_phone

Crrr...

Co když se podíváte do telefonního seznamu? Můžete hned teď zavolat někomu, kdo opravdu rozumí penězům? Naši klienti ano.

 
9000000

korun na pojistném plnění

432000

jednání s bankami, investičními společnostmi nebo pojišťovnami

12000

odborných konzultací se zákazníky

270

školení u bank, investičních společností, pojišťoven a stavebních spořitelen

55

finančních domů v našem zastoupení

2

krát větší pravděpodobnost, že budete systematicky přistupovat k budování vašeho bohatství

dot