Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou začít stavět. Pomůžeme vám i s refinancováním hypotéky, stavebním spořením nebo překlenovacím úvěrem.

Hypotéka, refinancování hypotéky a další 

Plánujete bydlení v Rožnově, ve Vsetíně nebo okolí? Vlastní bydlení je sen většiny z nás. Bohužel málokomu se povede splnit si svůj sen bez pomoci banky nebo stavební spořitelny.

Poskytujeme ucelené informace o tom, co a jak lze ve vaší situaci zafinancovat. Pomůžeme vám s vyřízením těchto zdrojů financování:

Hypotéka

Hypotékou zafinancujete stavbu, rekonstrukci a koupi nemovitosti. Nebo koupi pozemku, vypořádání dědictví a po rozvodu majetkové vyrovnání. Pokud máte u banky slušný profil, rozumnou zástavu, a prozradíte bance, na co přesně peníze potřebujete, nejste pro ni rizikoví. Půjčí vám peníze levně.

Refinancování hypotéky

Refinancováním splácíte stávající hypotéku novou hypotékou s výhodnější úrokovou sazbou. Abychom vám mohli najít výhodnější banku pro refinancování, ozvěte se nám nejlépe několik měsíců před koncem fixačního období hypotéky.

Stavební spoření

Na stavebním spoření se úročí vaše peníze. Každý rok dostáváte státní podporu ve výši 10 % z naspořené částky v daném roce, maximálně ve výši 2 000 Kč. Díky stavebnímu spoření můžete získat zvýhodněný úvěr na bydlení. Pokud toho nevyužijete, peníze můžete po 6 letech vybrat.

Úvěr ze stavebního spoření a překlenovací úvěr

Využijete ho, pokud nemáte naspořené prostředky k hypotéce a chcete kupovat nebo rekonstruovat nemovitost. Na úvěr ze stavebního spoření máte nárok, když naspoříte 40 % z cílové částky stavebního spoření. Pokud máte méně, řešením je překlenovací úvěr. Lepší ale bude vysvětlení během osobní konzultace.

Úvěry u spořitelních a úvěrních družstev

Máte problém získat hypotéku? Víme, na koho se obrátit. Známe společnosti, které umí ošetřit nedostatky v registrech dlužníků, v prokazatelnosti příjmů nebo krátkou historii podnikání.

 

Co vám přinese spolupráce s IQMoney?

odrazka setlesi Nechoďte do banky z ulice, jděte z IQMoney

Víme, jak daleko mohou banky zajít při snižování úrokové sazby. Máme přehled o trhu. Máme možnost s bankami vyjednávat a udělat srovnání. Když k tomu přičteme vybudované vztahy s bankami za 8 let a objem uzavřených hypoték, je to už slušné zázemí pro vyjednávání o výši úrokové sazby.

odrazka setlesi Připravíme vás na hypotéku s předstihem

Přijďte se poradit už o tři roky dříve. Třeba jak velké vlastní zdroje budete potřebovat a co za ně můžete považovat. Nebo jak banka bude hodnotit váš příjem. Jste podnikatel/ka? Poradíme, jak získat hypotéku, i když máte nižší dílčí základ daně z příjmu.

odrazka setlesi Vyšší pravděpodobnost schválení hypotéky

Spojíme vás s bankami, které zrovna cílí na klienty, jako jste vy. Zvýšíme tím pravděpodobnost získání hypotéky. Ne vždy jde pouze o výši úrokové sazby. Zamítnutí hypotéky vás může poznamenat v dalších žádostech.

odrazka setlesi Poradíme si s registry dlužníků

Přečerpali jste svůj kontokorent? Pozdě zaplatili splátku za auto? Známe banky, které jsou k záznamům v registrech dlužníků vstřícnější.

odrazka setlesi Zhodnotíme, jestli dům banka profinancuje

Pomůžeme vám zkontrolovat stav domu, ještě než se rozhodnete k závazku u banky. Banka totiž potřebuje hodnotnou zástavu. Se starým domem, stodolou nebo domem bez příjezdové cesty může mít banka problém.

odrazka setlesi Ochráníme vás před doplňkovými produkty

Banky vám budou k hypotéce nabízet i další produkty. Vyhodnotíme, jestli je vůbec potřebujete. A pokud ano, uděláme srovnání. Posvítíme si i na poplatky, třeba za odhad nemovitosti.

Získejte informace ze zákulisí finančních trhů na váš e-mail

Zprávy pro zvýšení finančních znalostí v každodenním životě zdarma.

7imEWjqF

Buďte v plusu

7x návod, jak zapisovat, co vyděláte a za co zaplatíte

 

ebook1_small

 

stáhnout e-book

Nabízíme konzultace i v dalších oblastech

Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli ...

získat více informací

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Našetřit na auto. Připravit vlastní zdroje k hypotéce. Předčasně ji splatit. Příklad, proč začít investovat do

získat více informací

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. ...

získat více informací

Půjčky a konsolidace půjček

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech. Máte-li půjček více a nejste sch ...

získat více informací

Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahrani ...

získat více informací

Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se v ...

získat více informací

Spoření na důchod

Až v důchodu oceníte, že jste před 30 lety začali spořit. Začněte už teď spořit po menších částkách. Vytváříme strategie, jak vás na důchod připravit. Kombinujeme podílové fondy, invest ...

získat více informací

dot