Pět kroků k tomu, aby vaše hromádka smluv dostala smysl a směr

„Mám hromadu pojistných a spořících smluv. Ani nevím, za co pořádně platím.
Zkontrolujte mi je a ukažte, co je pro moji situaci a plány dobré, co špatné."

phone

1. Zavoláme si

Naše práce je o spokojených zákaznících. Nejspíš o našem poradci od někoho uslyšíte a spojíme se. Řeknete nám, s čím potřebujete poradit a domluvíme se na první konzultaci. Tam zjistíme, jestli vám jsme schopni a ochotni pomoci.

2. Sejdeme se

Potkáme se v naší kanceláři v Rožnově pod Radhoštěm. Ale za člověkem, který chce přemýšlet nad svými penězi, přijedeme kamkoliv. Vy mluvíte, my posloucháme. Čekejte, že si na vás posvítíme. Pomocí trefných a důležitých otázek nastíníme možná řešení vašich potřeb.

cup_of_coffe
magnifying_glass

3. Vše je na nás

Vše bereme na sebe, ale jsme v kontaktu. Komunikujeme za vás s finančními domy, smlouváme, vyjednáváme podmínky, radíme se s nezávislými analytiky, řešíme komplikace, připravujeme kalkulace. Z nejlepších variant si vyberete sami a vyladíme ještě detaily.

4. Výsledek, který dává smysl

Projekt zapadne do portfolia všech smluv, do finanční a životní situace i plánů do budoucna. Zkrátka dá vám smysl, co jste podepsali a proč. My ještě zajistíme dodání podkladů finančním institucím, zašleme všechny dokumenty na jejich adresu a ohlídáme jejich správnou aktivaci.

papers3
gift

5. Dostanete servis a coaching ZDARMA

Nehrajeme s vámi na schovávanou, když potřebujete pomoct s výběrem peněz z investičních fondů nebo nahlásit pojistnou událost. Při nových životních událostech jsme na telefonu. Finanční portfolio přizpůsobíme situaci. Coaching, jak dostat příjmy a výdaje pod kontrolu, máte v rámci našich setkání ZDARMA - začněte e-bookem.

 
 
 
 
 

 

 

Za kolik?

 

Někteří říkají zdarma, my vám to řekneme na rovinu. Pracujeme za provizi. Platí nás banky, investiční společnosti, stavební spořitelny, a pojišťovny. Nezávislost zaručujeme poctivostí - věříme, že tak dojdeme nejdál. Servis a finanční coaching v rámci konzultací od nás máte navíc. A ZDARMA.

 

 

 

 

dot