Jsme finanční poradci

Řekneme vám to hned a narovinu. Ne až v restauraci u kávy.Náš příběh

Osm let finančního poradenství v nadnárodní společnosti nás hodně naučilo. Inspirovali jsme se od nejlepších a vybudovali dobré vztahy s lidmi z finančního sektoru. Ale znáte to. Ve velkých firmách je to politika. A my poznali, že je čas vydat se vlastní cestou. 

Proto jsme založili IQMoney Consulting, s.r.o. Regionální společnost, která je vám blíž. Politika nás nebaví, chceme vám pouze kvalitně poradit. Proto potřebujeme sami rozhodovat, s kterým finančním domem navážeme spolupráci. Chceme také více investovat do našich klientů, poradců a finanční inteligence v našem rodném Valašsku.

 

 

Hromádce smluv dáme smysl

Dbáme na to, aby všechny vaše smlouvy zapadly do celého portfolia, do finanční a životní situace i plánů do budoucna. Proto se finančním poradenstvím zabýváme zeširoka.V zádech máme nezávislé analytiky a poradce. Nám i klientům se takto pojaté finanční poradenství vyplácí.

Děláme investice, hypotéky včetně jejich refinancování, konsolidace půjček, životní pojištění, pojištění aut, pojištění nemovitosti a domácnosti, penzijní spoření i cestovní pojištění. Finanční poradenství nekončí pouze u finančních produktů. Můžeme vám zajistit i servis smluv a finanční coaching jak přemýšlet nad penězi a jak s nimi pracovat. Pořádáme také firemní kurzy.

Podívejte se, jak pracujeme.

 

 

Vize


V roce 2020 budeme skupinou číslo 1, na kterou si vzpomenete, když budete chtít zodpovědně řešit svou oblast financí. Poctivě a s respektem vás inspirujeme k přemýšlení nad penězi. Společně s vámi tvoříme lepší Valašsko.

 

Společenská odpovědnost

ico_about_lightbulb

 

Smyslem naší práce je inspirovat veřejnost k přemýšlení nad penězi. Aktivně se podílíme na zvyšování finančních znalostí a odpovědného přístupu k hospodaření s penězi. Jsme přesvědčeni, že je to předpoklad ke klidnému a spokojenému životu. 

 

ico_about_heart

 


Současně máme na mysli, aby lidem peníze pomáhaly. Zapojujeme se do projektů v regionu Valašska, v němž pracujeme a žijeme. Jsme hlavním partnerem a pořadatelem charitativního sportovního závodu Radhošťská výzva. 

ico_about_guy

 

Cítíme odpovědnost vůči poradcům IQMoney. Dbáme na to, aby k vám přistupovali komplexně a odborně. Klademe velký důraz na jejich vzdělávání. Vytváříme pro ně prostředí, ve kterém se vlastní pílí mohou poctivě živit svou prací.

 

 

 

 

dot