Spokojenost ostatních vás za námi přivede

Uvidíte

reference family

 

Při osobním jednání s bankami jsme u žádné z nich neuspěli. IQMoney se podařilo zdánlivě nemožné. Doporučujeme!

„Firmu IQMoney jsme postavili před nelehký úkol. Byli jsme v situaci s již běžící hypotékou na RD, otevřeným úvěrem u zahraniční banky v € a zároveň jsme požadovali peníze na dostavbu. Náš požadavek zněl: vybrat pro refinancování hypotéky banku s nejlepší sazbou, která zároveň dokáže vyplatit úvěr v € a poskytnout další peníze na dostavbu. Při osobním jednání s bankami jsme u žádné z nich neuspěli. Všichni se v reklamách vytahovali silnými moty jako „přeneste si úvěr k nám, je to tak snadné." Ale v reálu si s naším požadavkem neporadil nikdo. Proto jsme oslovili pana Jakuba Říhu s prosbou o řešení. Díky osobnímu přístupu a profesionálnímu nasazení se mu podařilo zdánlivě nemožné. Dokázal si poradit se všemi požadavky a navíc pro nás zajistil bezkonkurenční sazbu. Pokud v budoucnu budeme potřebovat poradit ve finanční oblasti, půjdeme najisto. Doporučujeme všem!"

RODINA BačíkovA

Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_bike

 

Začal jsem nad svými penězi více přemýšlet, bilancovat, plánovat.

„Po konzultacích s IQMoney jsem se začal věnovat více svým penězům, více o nich přemýšlím, bilancuji, plánuji. Vidím, kam mi peníze utíkají. Dnes už mi vadí, že jsem ročně platil 2 000 Kč navíc za povinné ručení a 5 800 Kč za tři kávy denně v automatu. S manželkou jsme si za to koupili domácí pekárnu a zbytek odložili na spořící účet."

Ing. Radim Hapala

Cyklista a projektový inženýr, Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_doctor

 

Dostal jsem spoustu otázek a informací. Dříve by mě nenapadlo, že mají na mé pojištění tak zásadní vliv.

„Ochota, schopnost zodpovědět veškeré dotazy, profesionalita. A hlavně řešení ušité opravdu na míru. Dostal jsem spoustu otázek a informací, u kterých by mě dříve ani nenapadlo, že mají na mé pojištění tak zásadní vliv. Nemusel jsem, a doufám, že ani nebudu muset řešit pojistnou událost. Ale z referencí vím, že přístup Davida Štěpánka zajistí bezproblémové a rychlé řešení. Za mne spokojenost."

Mudr. Marek Proksa

Lékař, Vsetín

 

reference_female

 

Vlivem úrazu jsem 15 měsíců v pracovní neschopnosti. A fakt, že jsem byla dobře pojištěná, mi ulehčil mou životní situaci.

„Při řešení pojistné události v roce 2014, při které jsem utrpěla při dopravní nehodě vážná poranění dolní končetiny, jsem byla s prací pana Davida Hrachovce velmi spokojena. Už od začátku byl se mnou v kontaktu, vždy mi srozumitelně vše vysvětlil. Veškeré doklady k doložení pojišťovně dodával včas. Vlivem úrazu jsem 15 měsíců v pracovní neschopnosti. A fakt, že jsem byla dobře pojištěná, mi ulehčil mou životní situaci. Přístup pana Hrachovce je velmi milý a profesionální."

Ing. Petra Glumbíková

Administrativní pracovnice MÚ, Rožnov pod Radhoštěm

 

reference man

 

V dnešní době, kdy je na prvním místě snaha prodat, oceňuji, že se mnou hrají na rovinu.

„Při mém pracovním vytížení je pro mne opravdovou pomocí, když nemusím nikam chodit, mohu nechat oblast pojištění na člověku, kterému věřím a vím, že je na mé straně. V dnešní době, kdy je na prvním místě snaha prodat, oceňuji, že Martin Říha se mnou hraje na rovinu. Spojíme vždy příjemné s užitečným. Třeba úsporu peněz a pomoc v oblasti pojištění."

Ivo Molitor

Jednatel Moub interiér s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_pair

 

Všechno nám do sebe teď pěkně zapadá a hlavně chápeme, jak na sebe všechno navazuje, a jak ty smlouvy v šuplíku máme všechny využívat.

„Všechno nám do sebe teď pěkně zapadá a hlavně chápeme, jak na sebe všechno navazuje, a jak ty smlouvy v šuplíku máme všechny využívat. Životní pojištění nám zajistí výpadek příjmu, za stavební spoření opravíme střechu, díky podílovému fondu budeme mít na vzdělání našeho dítěte, za pár let nám končí fixace hypotéky, díky druhému fondu hypotéku doplatíme, domácnost a celý dům máme pojištěný. Když bychom batohem omylem shodili v obchodě televizi, zaplatí to za nás pojišťovna, protože si platíme odpovědnost za škodu. Na důchod ještě moc nemyslíme, ale doufáme, že se nebudeme muset tolik omezovat, protože už teď spoříme na penzijku. Máme v tom jasno a je to úleva."

MANŽELÉ KONEČnÍ

Olomouc

 

reference inteligent

 

Je příjemný pocit pobavit se o investicích s někým, kdo v nich má takový rozhled.

„Pochopil jsem pro mě jednu zásadní věc. Když se chci cítit fyzicky lépe, dvakrát týdně plavu. Když chci mít v penězích pořádek, tak se jim prostě musím věnovat. Pamatuji si, že jsem po prvních konzultacích před 8 lety začal s běžným účtem. Pak jsem si začal dost číst o investicích, ptal jsem se na názor Jakuba Říhy a nějak mě to začalo bavit. Dnes už se na finančním trhu vyznám a o radu mě sem tam požádá i nějaký kamarád. Je teď příjemný pocit svým penězům rozumět a mít je pod kontrolou."

Ing. Tibor Mičunek

Komunální politik a konzultant HR, Valašské Meziříčí

 

dot