Proč spolupracovat právě s námi ?

"Ale já finančního poradce nepotřebuji." Tuto odpověď už od našich klientů neslýcháváme. Proč?

ico_knot

15 let na trhu

To je dost dlouhá doba na to získat zkušenosti a vytvořit s finančními domy pevné vazby. Spojte se s námi a budete je mít i vy. Vyjednávání výše úrokových sazeb, výše vstupních poplatků, rychlost administrativního zpracování nebo úspěšné plnění pojistných událostí je naší každodenní prací.

ico_pyramid

Bez pyramid

Jsme menší firma a vyděláváme sami na sebe. Co to znamená? Zastupujeme 55 společností na trhu a ty s námi hrají čistou hru. Nemusíme plnit žádné normy. Žádné bance nejsme zavázáni. Nevlastníme akcie našich partnerů. Jsme svobodní.

ico_share

Znalosti sdílíme

Dovolíme vám nahlédnout do zákulisí finančních trhů. Bez reklam a bez přepážek. Získáte přístup k informacím nezávislých analytiků a poradců. Napříč celým trhem. A nebudete muset čekat v řadě - máme na vás dostatek času. Znalosti čerpáme od těch nejlepších. Jsme členy asociace finančních poradců AFPČR a mezinárodní finačně poradenské organizace EFPA.

ico_lightbulb

Finanční koučink

IQ zvýšit neumíme, zato vaši finanční gramotnost ano. Koučink, jak přemýšlet nad penězi, jak na správu peněz a jak dostat příjmy a výdaje pod kontrolu Vám může zněnit náhled na peníze. Cilem naší spolupráce je finanční plán a následná finanční pohoda. Začít můžete e-bookem.

ico_city

Spolehliví partneři

Vybíráme z velkých renomovaných společností. Ty jsou pro vás zárukou kvality a spolehlivého servisu. Rozsah našich služeb pokrývá téměř 500 finančních produktů. Umožňuje nám to uspokojit všechny vaše finanční potřeby.

ico_spiderweb

Mravenčí práce

Jsme puntičkáři. Umíme klást otázky - neuniknou nám detaily o vaší finanční a životní situaci, o plánech do budoucna. Je-li potřeba, uděláme audit aktuálního stavu vašich financí. Teprve potom telefonujeme, zjišťujeme, vyjednáváme, připravujeme kalkulace. Nestává se často, že smlouvy zamíří pod střechu jedné instituce.

ico_mask

Servis

Nehrajeme s vámi na schovávanou, když potřebujete pomoct s výběrem peněz z investičního fondu nebo nahlásit pojistnou událost. Při nových životních událostech jsme na telefonu. Finanční portfolio přizpůsobíme situaci.

ico_audience

Firemní kurzy

Pro firmy a jejich zaměstnance pořádáme kurzy finanční gramotnosti a workshopy "jak si udělat ve svých penězích pořádek". Máte ve firmě například mladý kolektiv? Naučíme je jak si sestavit rozpočet, vytvořit vlastní finanční plán, připravit se na bydlení, nebo začít investovat.

ico_phone

Crrr...

Co když se podíváte do telefonního seznamu? Můžete hned teď zavolat někomu, kdo opravdu rozumí penězům? Naši klienti ano.

 
32000000

korun pomáhame klientům spravovat

 

132000

jednání s bankami, investičními společnostmi nebo pojišťovnami

12000

odborných konzultací s klienty

380

finančních a investičních plánů

55

finančních domů v našem zastoupení

2

krát větší pravděpodobnost, že budete systematicky přistupovat k budování Vašeho bohatství

dot