Finanční a investiční plánování,

koučink a firemní kurzy

Postaráme se o vše, co potřebujete v průběhu života od bank a finančních domů. Vyberte si sami.

Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli přímo do kalkulaček pojišťoven, vybrali si pojištění s nejmenším počtem výluk a věděli, co pojistit a na jak vysoké částky.

Získat více informací
services_childrens.png

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Vytvoříme finanční a investiční plán, díky kterému dosáhnete bezpečně svých cílů a přiblížíte finanční nezávislosti.

Získat více informací
services_young_couple.png

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. Zajistí vám nulové výdaje, když srazíte srnku, kamínek rozbije čelní sklo, nebo když vaše auto potřebuje odtahovku.

Získat více informací
services_graduated.png

Úvěry

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech.

Získat více informací
services_chillout.png

Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou začít stavět. Pomůžeme vám i s refinancováním hypotéky, stavebním spořením nebo překlenovacím úvěrem.

Získat více informací
services_wedding.png

Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahraničí je dáno ze zákona. Risknete to bez něj? Otázka 500 - 1 000 Kč ročně pro celou rodinu v rámci celé Evropy.

Získat více informací
services_familly1.png

Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se všemi skrytými výlukami.

Získat více informací
services_familly2.png

Finanční nezávislost a důchod

Až v budoucnu oceníte, že jste před 30 lety začali investovat. Začněte už teď investovat po menších částkách. Vytváříme strategie jak Vás na budoucnost, finanční nezávislost a důchod připravit co nejlépe.

Získat více informací
services_old_couple.png
UDĚLÁME PRO VÁS JEŠTĚ MNOHEM VÍC
dot