Spokojenost ostatních vás za námi přivede

Uvidíte

reference family

 

Při osobním jednání s bankami jsme u žádné z nich neuspěli. IQMoney se podařilo zdánlivě nemožné. Doporučujeme!

„Firmu IQMoney jsme postavili před nelehký úkol. Byli jsme v situaci s již běžící hypotékou na RD, otevřeným úvěrem u zahraniční banky v € a zároveň jsme požadovali peníze na dostavbu. Náš požadavek zněl: vybrat pro refinancování hypotéky banku s nejlepší sazbou, která zároveň dokáže vyplatit úvěr v € a poskytnout další peníze na dostavbu. Při osobním jednání s bankami jsme u žádné z nich neuspěli. Všichni se v reklamách vytahovali silnými moty jako „přeneste si úvěr k nám, je to tak snadné." Ale v reálu si s naším požadavkem neporadil nikdo. Proto jsme oslovili pana Jakuba Říhu s prosbou o řešení. Díky osobnímu přístupu a profesionálnímu nasazení se mu podařilo zdánlivě nemožné. Dokázal si poradit se všemi požadavky a navíc pro nás zajistil bezkonkurenční sazbu. Pokud v budoucnu budeme potřebovat poradit ve finanční oblasti, půjdeme najisto. Doporučujeme všem!"

RODINA BačíkovA

Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_bike

 

Začal jsem nad svými penězi více přemýšlet, bilancovat, plánovat.

„Po konzultacích s IQMoney jsem se začal věnovat více svým penězům, více o nich přemýšlím, bilancuji, plánuji. Vidím, kam mi peníze utíkají. Dnes už mi vadí, že jsem ročně platil 2 000 Kč navíc za povinné ručení a 5 800 Kč za tři kávy denně v automatu. S manželkou jsme si za to koupili domácí pekárnu a zbytek odložili na spořící účet."

Ing. Radim Hapala

Cyklista a projektový inženýr, Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_doctor

 

Spolupráce s Jakubem není jen o penězích ale i o životě a postojích

 Každé setkání s Jakubem je nejen o penězích, ale především o hodnotě peněz, emocich, životních cílech a postojích. Z mého pohledu je velmi důležité si čas od času udělat shrnutí svých vizi a plánu a vidět vše komplexním pohledem, což Kuba dobře umí. 

 

Mgr. vít schlesinger

Sporthacker, kouč vrcholových sportovců, Zlín

 

reference_female

 

Jakub se snažil nejprve pochopit můj přístup k penězům a současnou situace. 

Před nedávnou dobou jsem byla postavena do situace, která mě doslova "donutila" vyhledat odborníka ve světě financí. Obléval mě studený pot, když jsem si představovala, jak budu sedět na schůzce a řešit investice, tedy téma, které je mi vzdálené a o kterém jsem měla pramálo informací. Obávala jsem se také určitého tlaku na to, abych udělala rozhodnutí, které bych si nemohla dostatečně promyslet a ke kterému bych neměla dostatek informací. Příjemným překvapením pro mě byla skutečnost, že než jsme se s Kubou pustili do jakékoliv konkrétní práce, snažil se nejprve pochopit můj přístup (nejen) k penězům, ale také se snažil nahlédnout na mou současnou situaci jako na celek a až od tohoto úvodu jsme plynule přecházeli k tomu, k čemu bylo potřeba. V rámci osobních jednání jsem se cítila klidně a uvolněně a postupně jsem se dokonce i přistihla, že mě "baví" pracovat na tom, abych měla nějaké základní informace k investicím a financím jako takovým. Velmi mi vyhovoval trpělivý, lidský přístup, možnost ptát se opravdu na cokoliv (bez pocitu, že nějaký dotaz byl hloupý či nevhodný) a také jeho um vysvětlit složitou věc jednoduchým způsobem. Finanční poradenství v Kubově podání vnímám jako práci s přesahem a je to jeden z mnoha důvodů, proč i do budoucna budu ve spolupráci pokračovat. 

mgr. adéla stodůlková

Probační a mediační pracovník, Ostrava

 

reference man

 

V dnešní době, kdy je na prvním místě snaha prodat, oceňuji, že se mnou hrají na rovinu.

„Při mém pracovním vytížení je pro mne opravdovou pomocí, když nemusím nikam chodit, mohu nechat oblast pojištění na člověku, kterému věřím a vím, že je na mé straně. V dnešní době, kdy je na prvním místě snaha prodat, oceňuji, že Martin Říha se mnou hraje na rovinu. Spojíme vždy příjemné s užitečným. Třeba úsporu peněz a pomoc v oblasti pojištění."

Ivo Molitor

Jednatel Moub interiér s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

 

reference_pair

 

Skvělé prolnutí financí do životních souvislostí

Kuba znázorňuje v mých očích skvělé prolnutí financí do životních souvislostí. V důležitých chvílích mého života, mi byl velkým pomocníkem a skvělým rádcem. Každému kdo cítí, že má v určitém ohledu ve svém životě s financema problém, bych Kubu doporučil. Jsem přesvětčený , že Vám pomůže stejně tak dobře, jako pomohl mě.

mgr. pavel nováček

Fyzioterapeut, osobní trenér, Zubří

 

reference inteligent

 

Je příjemný pocit pobavit se o investicích s někým, kdo v nich má takový rozhled.

„Pochopil jsem pro mě jednu zásadní věc. Když se chci cítit fyzicky lépe, dvakrát týdně plavu. Když chci mít v penězích pořádek, tak se jim prostě musím věnovat. Pamatuji si, že jsem po prvních konzultacích před 8 lety začal s běžným účtem. Pak jsem si začal dost číst o investicích, ptal jsem se na názor v IQMoney a nějak mě to začalo bavit. Dnes už se na finančním trhu vyznám a o radu mě sem tam požádá i nějaký kamarád. Je teď příjemný pocit svým penězům rozumět a mít je pod kontrolou."

Ing. Tibor Mičunek

Komunální politik a konzultant HR, Valašské Meziříčí

 

dot