Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou začít stavět. Pomůžeme vám i s refinancováním hypotéky, stavebním spořením nebo překlenovacím úvěrem.

Výstavba, koupě, refinancování hypotéky a další 

 

Plánujete bydlení v Rožnově, ve Vsetíně nebo v širším okolí? Vlastní bydlení je sen většiny z nás. Bohužel málokomu se povede splnit si svůj sen bez pomoci banky nebo stavební spořitelny.

Potkejte se s našim specialistou Martinem, který vlastníma rukama postavil dům. V kontaktech naleznete telefon i email. Poskytne Vám ucelené informace o tom, co a jak lze ve vaší situaci zafinancovat. 

 

Nejčastěji s Martinem klienti probírají tato témata:

 

 Kolik peněz dostanu od banky na mé aktuální příjmy?

 Jaké jsou podmíny mezi jednotlivými bankami?

 Co je důležitější , sazba nebo podmínky čerpání úvěru?

 Stavět svépomocí, nebo na klíč? Jak k této situaci přistupuje banka?

 Jak dostat hypotéku když podnikám?

 Jak probíhá celý proces hypotečního úvěru?

 Je lepší hypotéka, nebo stavebko?

 

Hypotéka

Hypotékou zafinancujete stavbu, rekonstrukci a koupi nemovitosti. Nebo koupi pozemku, vypořádání dědictví a po rozvodu majetkové vyrovnání. Pokud máte u banky slušný profil, rozumnou zástavu, a prozradíte bance, na co přesně peníze potřebujete, nejste pro ni rizikoví. Půjčí vám peníze levně.

Refinancování hypotéky

Refinancováním splácíte stávající hypotéku novou hypotékou s výhodnější úrokovou sazbou. Abychom vám mohli najít výhodnější banku pro refinancování, ozvěte se nám nejlépe několik měsíců před koncem fixačního období hypotéky. Umíme refinancovat i 2 roky dopředu. 

Úvěr ze stavebního spoření a překlenovací úvěr

Využijete ho, pokud nemáte naspořené prostředky k hypotéce a chcete kupovat nebo rekonstruovat nemovitost. Na úvěr ze stavebního spoření máte nárok, když naspoříte 40 % z cílové částky stavebního spoření. Pokud máte méně, řešením je překlenovací úvěr. Lepší ale bude vysvětlení během osobní konzultace.

Úvěry u spořitelních a úvěrních družstev

Máte problém získat hypotéku? Víme, na koho se obrátit. Známe společnosti, které umí ošetřit nedostatky v registrech dlužníků, v prokazatelnosti příjmů nebo krátkou historii podnikání.

 

Co vám přinese spolupráce s IQMoney?

odrazka setlesi Nechoďte do banky z ulice, jděte z IQMoney

Víme, jak daleko mohou banky zajít při snižování úrokové sazby. Máme přehled o trhu. Máme možnost s bankami vyjednávat a udělat srovnání. Když k tomu přičteme vybudované vztahy s bankami za 8 let a objem uzavřených hypoték, je to už slušné zázemí pro vyjednávání o výši úrokové sazby.

odrazka setlesi Připravíme vás na hypotéku s předstihem

Přijďte se poradit už o tři roky dříve. Třeba jak velké vlastní zdroje budete potřebovat a co za ně můžete považovat. Nebo jak banka bude hodnotit váš příjem. Jste podnikatel/ka? Poradíme, jak získat hypotéku, i když máte nižší dílčí základ daně z příjmu.

odrazka setlesi Vyšší pravděpodobnost schválení hypotéky

Spojíme vás s bankami, které zrovna cílí na klienty, jako jste vy. Zvýšíme tím pravděpodobnost získání hypotéky. Ne vždy jde pouze o výši úrokové sazby. Zamítnutí hypotéky vás může poznamenat v dalších žádostech.

odrazka setlesi Poradíme si s registry dlužníků

Přečerpali jste svůj kontokorent? Pozdě zaplatili splátku za auto? Známe banky, které jsou k záznamům v registrech dlužníků vstřícnější.

odrazka setlesi Zhodnotíme, jestli dům banka profinancuje

Pomůžeme vám zkontrolovat stav domu, ještě než se rozhodnete k závazku u banky. Banka totiž potřebuje hodnotnou zástavu. Se starým domem, stodolou nebo domem bez příjezdové cesty může mít banka problém.

odrazka setlesi Ochráníme vás před doplňkovými produkty

Banky vám budou k hypotéce nabízet i další produkty. Vyhodnotíme, jestli je vůbec potřebujete. A pokud ano, uděláme srovnání. Posvítíme si i na poplatky, třeba za odhad nemovitosti.

Získejte informace ze zákulisí finančních trhů na váš e-mail

Zprávy pro zvýšení finančních znalostí v každodenním životě zdarma.

1dEkt1xu6

Jak bezpečně investovat

10 bezpečnostních pravidel,
které používají finanční profesionálové
k ochraně investice

 

 

ebook1_small

 

stáhnout e-book

Nabízíme konzultace i v dalších oblastech

Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli ...

získat více informací

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Vytvoříme finanční a investiční plán, díky kterému dosáhnete bezpečně svých cílů a přiblížíte finanční nezávislosti.

získat více informací

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. ...

získat více informací

Úvěry

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech.

získat více informací

Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahrani ...

získat více informací

Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se v ...

získat více informací

Finanční nezávislost a důchod

Až v budoucnu oceníte, že jste před 30 lety začali investovat. Začněte už teď investovat po menších částkách. Vytváříme strategie jak Vás na budoucnost, finanční nezávislost a důcho ...

získat více informací

dot