Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se všemi skrytými výlukami.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Pojištění bytu a domu

Vlastní byt nebo dům bývá největší investicí v životě a měl by být patřičně zabezpečen. Pojištění pokryje i škody, když více nasněží, zafouká, zaprší nebo když si sprejer vybere ke svému koníčku vaši fasádu.

Pojištění domácnosti

Pokud otočíte nemovitost vzhůru nohama, to, co vypadlo, od papučí na chodbě až po starožitnosti na půdě, je domácnost.

Pojištění dokáže pokrýt také cihly na stavbu a pergolu na zahradě nebo krádež kabelky na ulici a osobních věcí v hotelu.

Co vám přinese spolupráce s IQMoney?

odrazka setlesi Zhodnotíme aktuálnost pojištění

Přijďte si překontrolovat aktuálnost pojištění nemovitosti, pokud jste do smlouvy 10 let nenahlédli. Ochráníme vás před podpojištěním majetku.

Příklad:

Hodnota vašeho domu se za 10 let mohla klidně zvýšit o 0,5 milionu Kč. Představte si, co všechno jste za 10 let do domu investovali - plastová okna, nová pergola, bazén. A co všechno jste si koupili - nová bunda, lyže, kolo, mixér, notebook, tablet, televize, atd. V případě škody vám pojišťovna nemusí vyplatit dostatek peněz.

odrazka setlesi Porovnáme povodňové zóny

Srovnáme, do jaké povodňové zóny a rizikového pásma spadá váš dům v jednotlivých pojišťovnách, a kolik u nich zaplatíte. Můžeme tak významně ovlivnit cenu pojistného.

odrazka setlesi Seznámíme vás se skrytými výlukami

Mějte jistotu, že vám při nešťastné události pojišťovna peníze vyplatí. Detailně studujeme skryté výluky u jednotlivých pojišťoven, na které se pojistné plnění nevztahuje.

odrazka setlesi Umíme zajistit i podnikání ve vašem domě

Živíte se například jako soustružník a dílnu máte ve vlastním domě? Poradíme, jak zajistit soustruhy před krádeží a jak zajistit ušlý příjem.

Získejte informace ze zákulisí finančních trhů na váš e-mail

Zprávy pro zvýšení finančních znalostí v každodenním životě zdarma.

iicv3en95

Jak bezpečně investovat

10 bezpečnostních pravidel,
které používají finanční profesionálové
k ochraně investice

 

 

ebook1_small

 

stáhnout e-book

Nabízíme konzultace i v dalších oblastech

Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli ...

získat více informací

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Vytvoříme finanční a investiční plán, díky kterému dosáhnete bezpečně svých cílů a přiblížíte finanční nezávislosti.

získat více informací

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. ...

získat více informací

Úvěry

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech.

získat více informací

Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou ...

získat více informací

Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahrani ...

získat více informací

Finanční nezávislost a důchod

Až v budoucnu oceníte, že jste před 30 lety začali investovat. Začněte už teď investovat po menších částkách. Vytváříme strategie jak Vás na budoucnost, finanční nezávislost a důcho ...

získat více informací

dot