Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahraničí je dáno ze zákona. Risknete to bez něj? Otázka 500 - 1 000 Kč ročně pro celou rodinu v rámci celé Evropy.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Odpovědnost za škodu v životě

Kryje škody, které někomu způsobíte na zdraví, životě nebo majetku.

Odpovědnost zaměstnance za škodu

Je pro vás nezbytné, pokud pracujete s předměty vyšší hodnoty. Zaměstnavatel po vás může požadovat náhradu škody ve výši maximálně 4,5 násobku hrubé mzdy.

Pojištění podnikatelských rizik

Zahrnuje pojištění všeobecné odpovědnosti za škodu, ale také pojištění majetku, vozidel, přepravovaného nákladu, věcí převzatých nebo finančních rizik při podnikání.

 

Co vám přinese spolupráce s IQMoney?

odrazka setlesi Začnete více přemýšlet o své odpovědnosti 

Řešíme s vámi situace, které mohou ovlivnit váš život. Ne drobný přivýdělek přes pojišťovnu. 

Příklad:
Vysvětlíme vám, proč není důležité pojistit odpovědnost proto, aby vám pojišťovna zaplatila rozbitý displej na mobilu. Nýbrž proto, když například auto srazí na silnici vašeho zaběhnutého pejska a vlastník rozbitého auta po vás bude vymáhat škodu v hodnotě 90 000 Kč.

odrazka setlesi Dozvíte se, jak vás může ohrozit nový OZ

Škody napáchané na zdraví nebo majetku jiných lidí mohou kvůli zákoníku vystoupat do děsivých částek. Budeme vás o tom informovat.

odrazka setlesi Nízká cena

Pojištění odpovědnosti za škodu v životě sjednáváme i jako doplněk k pojištění nemovitosti a domácnosti - díky tomu vám můžeme nabídnout suverénně nejnižší cenu.

odrazka setlesi Nízká spoluúčast na škodě

Mějte rozhled v pojišťovnách a zaplaťte tak v případě škody způsobené v zaměstnání méně. Pojištění navíc přizpůsobíme přesně vašemu povolání.

Získejte informace ze zákulisí finančních trhů na váš e-mail

Zprávy pro zvýšení finančních znalostí v každodenním životě zdarma.

5RDZ1FAzh

Jak bezpečně investovat

10 bezpečnostních pravidel,
které používají finanční profesionálové
k ochraně investice

 

 

ebook1_small

 

stáhnout e-book

Nabízíme konzultace i v dalších oblastech

Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli ...

získat více informací

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Vytvoříme finanční a investiční plán, díky kterému dosáhnete bezpečně svých cílů a přiblížíte finanční nezávislosti.

získat více informací

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. ...

získat více informací

Úvěry

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech.

získat více informací

Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou ...

získat více informací

Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se v ...

získat více informací

Finanční nezávislost a důchod

Až v budoucnu oceníte, že jste před 30 lety začali investovat. Začněte už teď investovat po menších částkách. Vytváříme strategie jak Vás na budoucnost, finanční nezávislost a důcho ...

získat více informací

dot