Rizika a úrazy

Získejte informace o životním pojištění a úrazovém pojištění dětí, které na internetu ani v pojišťovně nezjistíte. Zařaďte se mezi ty, kteří nahlédli přímo do kalkulaček pojišťoven, vybrali si pojištění s nejmenším počtem výluk a věděli, co pojistit a na jak vysoké částky.

Životní pojištění

 

Životní a úrazové pojištění vám zdraví nevrátí. Může ale pomoci k zachování životního standardu, na který jste zvyklí, a pokrýt tak finanční náklady během rekonvalescence.

Životní pojištění nebývá o samotném pojištění a konkrétním produktu. Je o tom, aby všechny vaše smlouvy dávaly smysl jako celek. Proto s klienty vytváříme krizový plán. Ptáme se na o tázky "jak byste řešili sytuaci kdyby....? ". Někomu pomůžou rodiče, jiný má vysoké rezervy, nebo dva nájemní byty, které mu pokryjí měsíční výdaje. S tím kdo nemá předešlé možnosti, tak řešíme externí zdroje pojišťovny. 

 Klíčové pro správné nastavení životního pojištění je znát příjmy, výdaje a rezervy klieta. Pak společně diskutujeme a počítáme pojistné částky podle metodiky EFPA, což je mezinárodní organizace pro finanční poradce. Na základě jednoduché finanční matematiky, Vám bude dávat vaše pojištění smysl.

 

Na základě toho, jak se mění Vaše životní situace, je potřeba krizový plán aktualizovat. Pracujeme s kliety tak,

aby navyšovali své rezervy a investiční aktiva a postupem času mohli snižovat pojistné částky.

 

Co vám přinese spolupráce s IQMoney?

odrazka setlesiNahlédnete do kalkulaček pojišťoven

Pomůžeme vám udělat srovnání životního pojištění. Máme přístup do kalkulaček životního pojištění všech pojišťoven a denně s nimi pracujeme. Připravujeme vždy několik kalkulací u různých pojišťoven.

 

odrazka setlesiPřipojištění, jen které potřebujete

Teprve poté, až si promluvíme o vaší životní a finanční situaci, víme, na co vás pojistit a na jaké částky. Ve smlouvách klientů často vidíme, že mají pojištěno to, co vůbec nepotřebují. A chybí v nich to, co je pro ně důležité.

Příklad:

Rodiče pojišťují své děti na vysoké částky úrazů a sami nemají dostatečné zajištění dlouhodobého výpadku příjmu v případě nemoci, nebo invalidity.

 Příklad: Klient dává v pojišťovně, nebo finančnímu poradci zadání. Rád bych pojištění do 1000,- korun měsíčně. Pojištění je pak nastaveno nedostatečně. My namodelujeme a připravíme pojistný plán na životní situaci klieta, v našem případě to bude např. 1400,- měsíčně a poté společně s klietem pojištění procházíme a podle priorit snižujeme ty nejméně důležité připojištění ,jako například pobyt v nemocnici, nebo denní odškodné.

 

odrazka setlesiSeznámíme vás se všemi výlukami

I když si necháte udělat šest kalkulací přímo v pojišťovnách, stejně nezjistíte všechny výluky z pojištění. Ani na internetu je všechny nenajdete.

Příklad:

Představte si , že jste řidič z povolání. Vaše základní mzda je 15000 Kč, na dietách máte dalších 20 000 Kč. Něco se vám v práci stane a budete v pracovní neschopnosti. Pojišťovna vám vyplatí peníze jen do výše základního příjmu 15 000 Kč (60 % ze základu) - to je maximálně 8 000 Kč. V tomto případě známe pojišťovny, které neplní škodu, ale obnos - například 500 Kč na den. To znamená, že za měsíc v pracovní neschopnosti dostanete místo 6 000 Kč částku 15 000 Kč.

 

odrazka setlesiVstoupíte hladce do pojištění

Za léta praxe už víme, které pojišťovny jsou benevolentnější a přijmou vás do životního pojištění i za ztížených podmínek. Třeba, když jste se už v minulosti léčili se zády. U složitějších klietů vypisujeme více zdravotních dotazníků, ty pak posíláme na 5 pojišťoven a vyhodnocujeme , která z nich nám dala tu nejlepší nabídku z nejmenším počtem výluk.

 

odrazka setlesiHlásíme i pojistné události

Jednoduše, podpisem smlouvy to u nás nekončí. Vždy jsme nápomocni při nahlášení pojistných událostí. Jsme připraveni zodpovědět vám jakékoliv dotazy e-mailem, po telefonu nebo osobně. Spolupracujeme s právní klinikou EUCS, která je v případě sporu schopna jít do konfrontace s pojišťovnou. 

 

Příklad: Pan Petr měl nehodu, která byla velmi zamotaná. Díky spoluprácí s EUCS měl pan Petr nejen partnera, který mu pomohl se složitou administrativou a právními radami, ale vymohli navíc od pojišťovny 400.000,- které pan petr vůbec nečekal. EUCS inkasovali za tuto službu 15% z vymožené částky. 

 

Získejte informace ze zákulisí finančních trhů na váš e-mail

Zprávy pro zvýšení finančních znalostí v každodenním životě zdarma.

g4LQruvh

Jak bezpečně investovat

10 bezpečnostních pravidel,
které používají finanční profesionálové
k ochraně investice

 

 

ebook1_small

 

stáhnout e-book

Nabízíme konzultace i v dalších oblastech

Investice

Pomůžeme naplánovat finanční rozhodnutí na několik let dopředu. Vytvoříme finanční a investiční plán, díky kterému dosáhnete bezpečně svých cílů a přiblížíte finanční nezávislosti.

získat více informací

Auto-moto

Na auta je u nás odborník Honza. Pomáhá nám vyhledat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Ví více než srovnávače a kalkulačky povinného ručení na internetu. ...

získat více informací

Úvěry

Osekáme reklamní sdělení „výhodných” půjček na minimum. Je-li pro vás půjčka nevyhnutelná, mějte nás při jejím sjednávání v zádech.

získat více informací

Bydlení

„Chceme hypotéku až za tři roky, teď to není na pořádku dne.“ Tuto odpověď od našich klientů neslýcháváme. Radí se s námi už teď. Za tři roky jim hypotéku hladce vyřídíme a mohou ...

získat více informací

Odpovědnost za škodu

Přijďte se alespoň informovat, co to pojištění odpovědnosti za škodu v životě, v zaměstnání a v podnikání je, na co ho použít a jakou částkou se chránit. V zahrani ...

získat více informací

Ochrana nemovitosti a domácnosti

Proklepněte si pojišťovnu u odborníka dříve, než jí dáte právo chránit vaše soukromí - váš byt nebo rodinný dům. Využijte srovnání pojištění nemovitosti a domácnosti a buďte obeznámeni se v ...

získat více informací

Finanční nezávislost a důchod

Až v budoucnu oceníte, že jste před 30 lety začali investovat. Začněte už teď investovat po menších částkách. Vytváříme strategie jak Vás na budoucnost, finanční nezávislost a důcho ...

získat více informací

dot